LAVDI ÇLIRIMTARËVE TË KOSOVËS! LAVDI DESHMORËVE TË KOMBIT!
 


                                          U    C     K
                                         BJESHKA 1
                    MUNGESA JOTE NUK ZAVENSOHET 
ein Bild

" Qdo pike gjaku do te jap, qe Kosova te behet e lire pavaruar dhe populli i saj te rroje sa me mire" 


               NA MUNGON PO JEMI KRENAR MIXHA JON NE KOSHARE
 
ein Bild
       
           KOMANDANT   ABAZ
  I.THAQI BJESHKA 1
   
                    BRIGADA 138 AGIM RAMADANI
LAVDI USHTARVE TE KOMMANDANT BJESHKA 1 ABAZ THAQIT
LAVDI DESHMORVE TE ATDHEUT TON
LAVDI USHTRIS SHLIRIMTARE KOMBTAREkallofshi mir ne faqen
  PERSHENDETJELAVDI
DESHMORËVE

KOMBIT!

LAVDI
ÇLIRIMTARËVE

KOSOVËS!
Heute waren schon 1 Besucher (4 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=
LAVDI DESHMORËVE TË KOMBIT!